Image

15 סיבות להצטרף לענן של מיקרוסופט

ועוד 4 סיבות למה זה כדאי לך!

מיקרוסופט היא הספקית המובילה של תשתיות ענן כשירות (IaaS) ופתרונות פלטפורמה כשירות (PaaS)
הנמכרים תחת מטריית - Azure.
Azure מאפשר לבנות, לפרוס ולנהל יישומים במהירות ובקלות רבה מבלי צורך לקנות או לתחזק את התשתית הבסיסית.
משאבי הענן המשולבים של Azure עונים על כל דרישות האבטחה והתאימות שלך, תוך התאמה נוחה לצרכים הייחודיים של החברה.

היתרונות עסקיים של Azure

1

מחיר תחרותי

בסיס הלקוחות הענק של מיקרוסופט מאפשר לחברה להציע לכם הנחות על בסיס היקף שימוש. סביר אף להניח, שמחירי Azure יוזלו ככל שתחריף התחרות. נוסף לכך, Azure עובד על בסיס מודל תשלום לפי צריכה, דבר שמקטין את התשלומים מראש של עסקים קטנים ואלה מהם שיחתמו על חוזה יוכלו לקבל הנחה ארגונית נוספת. אם אתה חושש מעליית מחירים, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שמיקרוסופט תעמוד בהתחייבותה לשמור על תמחור תחרותי בהשוואה לכל ענן ציבורי אחר.
2

גמישות

במגזר הטכנולוגיה המתפתח במהירות אתה זקוק לפתרון אירוח שיכול להתפתח במהירות בהתאם לשינויים בצרכים שלך. Azure מותאם באופן פשוט לשינויים הללו ומציע שורה של אבני בניין ושירותים עבור אפליקציות שיאפשרו לך להתאים את הענן לפי הצורך.
3

יכולת היברידית

בשונה מגישת פתרון ענן בלבד של ספקי ענן אחרים,Windows Azure מספק לך את היכולת ליצור סביבות היברידיות, והוא יאפשר לך למנף את המשאבים המקומיים שלך ואת יתרונות הענן ללא צורך בפתרונות יקרים של צד ג'. נוסף לכך, עם Azure תוכל לבנות גם אפליקציות היברידיות.
4

יכולת לצמוח לפי דרישה

קשה לחזות כיצד העסק שלך יתפתח, או אם ומתי תזדקק למשאבים נוספים עבור אירועים קצרי טווח של גידול בתעבורת הגולשים או התנועות הכספיות. צמיחה מוגברת או דרישות אחרות דורשות לעתים קרובות הפעלת יישומים בעלי עומסים כבדים, או יישומים נוספים שרוב פתרונות האחסון המסורתיים אינם יכולים להתמודד איתם. יתרונו הגדול של Azure טמון בעובדה שהוא נבנה לתמוך בצמיחה של העסק שלך. אחת הדרכים ש-Azure עושה זאת היא על ידי טעינת היישומים שלך כאשכול המקצה יישום אינטרנט לקבוצה מסוימת של תהליכים. התוצאה היא שכל היישומים שלך לא ייאלצו לרוץ על שרת אחד וכך לעולם לא תנצל את מלוא קיבולת השרת. כבונוס, ניתן אף לנהל באופן אוטומטי את הגידול בצריכת משאבי Azure על בסיס עומס או לוח זמנים.
5

שירות לקוחות

תשתית Azure פרוסה כיום על פני 19 אזורים ברחבי העולם, עם מרכזי נתונים אזוריים מרובים בארה"ב, אירופה, סין, אסיה ופסיפיק ובקרוב יפתח גם מרכז נתונים בישראל. מיקרוסופט מספקת תוכניות תמיכה ושרות באנגלית ובעברית והתמיכה של אבנט תקשורת תמיד תהיה איתך, לאורך כל הדרך.

היתרונות הגלומים בשירותים של Azure

1

שמירה על בטיחות הנתונים שלך

Azure נבנה על בסיס מחזור החיים של פיתוח האבטחה של מיקרוסופט, גישה חדישה לפיתוח הקוד המאובטח ביותר המבוססת על טכנולוגיה מוכחת שנבדקת כל העת ברחבי העולם.
2

אחסון נתונים פשוט ואמין

Azure יאפשר לך לאחסן כל סוג של נתונים, בין אם מדובר בקבצים, ערכות נתונים מובנות או שאילתות בסביבה אמינה ומהירה ולשתף אותם במכונות וירטואליות באמצעות פרוטוקול SMB 2.1 שהוא תקן התעשייה. קל לנהל אותם באמצעות יכולות ייבוא/ייצוא כדי להעביר נתונים על פי כל צורך.
3

פתרון נתונים אינטגרטיבי

Azure משלב בצורה חלקה נתונים מכל קשת פתרונות ה- SaaS וה-PaaS של מיקרוסופט כולל חבילת Azure כמו Visual Studio, Active Directory, System Center ו- PowerShell כמו גם תוכנות מיקרוסופט כגון Office 365 ופתרונותDynamics ERP ,Microsoft Dynamics (כולל NAV ב (Azure ועוד. הדבר יאפשר לך לעשות יותר עם מערכות ה-- ERP,ה CRM ועם נתונים עסקיים אחרים שלך בסביבה שניתנת להרחבה שהיא מהירה ואמינה יותר. לא משתמש של מיקרוסופט? שירותי BizTalk של Azure מספקים פתרונות לאינטגרציה של יישומים עבור SAP, Oracle EBS ורשימה הולכת וגדלה של ספקי טכנולוגיה.
4

תובנות ביג דאטה

שירות Microsoft Azure HDinsight מביא את פתרוןApache Hadoop לענן. אמנם הדבר עלול להישמע מסובך בהתחלה, אך השירות הוא רב עוצמה והוא יאפשר לך לטפל ולנתח כמות נתונים בהיקף כלשהו בו זמנית. יתירה מזאת, השרות משתלב עם Excel והוא יאפשר לך להציג את הנתונים שלך באופן וויזואלי בצורות חדשות שיסייעו לך לחשוף תובנות עסקיות ולהצליח. כל העת נוספות חלופות BI חדשות ככל שהביקוש גדל.
5

גיבויים שאתה יכול לסמוך עליהם

Azure מגבה עד 6 עותקים של הנתונים שלך בשני מרכזי נתונים נפרדים של Azure שמבטיחים זמינות גיבויים ברמה של 99.9%. יכולת השחזור של אתר Azure היא חזקה מאוד ומאפשרת התאוששות מהירה.

יתרונות הניהול של Azure

1

אוטומציה

Azure Automation יאפשר לך לבצע אוטומציה של משימותיך בסביבת Azure. יצירת תרשימי זרימת עבודה המכונים "runbooks" תאפשר לך לצמצם את הזמן שהוקדש לניטור ושמירה על המשאבים בסביבת הענן שלך, להוזיל את עלויות התקורה ולהתמקד בעבודה העסקית שתניב ערך מוסף.
2

ניהול API

אם אתה יוצר ומריץ מגוון של ממשקי תכנות אפליקציות (API) מערכת ניהול ה- API של Azure תאפשר לך לפרסם APIs לשוק שלך (ספקים, לקוחות) באופן מאובטח ובהיקף גדול.
3

תזמון "הגדר ושכח את זה"

Azure יאפשר לך ליצור משימות בלוחות זמנים פשוטים או מורכבים שחוזרים על עצמם. אם יש לך פעולות חוזרות כגון ניקוי יומני הפעילות, תחזוקת יישומים או משיכת נתונים מממשקי API או מהפיד, המתזמן של Azure יוכל להפוך את המשימות הללו לאוטומטיות בלוח זמנים שתקבע מראש. נוסף לכך, Azure ייתן לך את היכולת ליצור פעולות שקוראות לנקודות קצה של HTTP או HTTPS או לפרסם הודעות בתור האחסון לעבודות ארוכות או לא מקוונות.
4

יכולת להפעיל מכונות וירטואליות

בעזרת Azure תוכל לפרוס מכונות וירטואליות מובחרות בתוך דקות כולל שרתי לינוקס ווינדוס. צרף אחסון פרימיום למחשב הווירטואלי שלך והתחל להריץ TB32 בקצב של 50,000 פעולות קלט/פלט בשנייה. (IOPS)
5

שיתוף פעולה ואפשרויות למפתחים

ב- Azure שולבו הפתרונות Visual Studio Online ו- Application Insights כמן גם Azure DevOps שמשפרים את שיתוף הפעולה בין צוותי הפיתוח שלך בסביבה אינטגרטיבית. יתירה מזאת, Azure מספק את האפשרות לפתח יישומים חדשים ב- ASP, ASP.net, PHP, Python או Node.js, כך שלא תהיה מוגבל ל- Visual Studio אם תבחר בכך.

יתרונות של Azure למשווק

1

קשר עם הלקוח

ניהול לקוחות המשתמשים בפתרונות Azure ו-365 מחייב ברוב הפעמים את המשווק להיות קשוב לרצונות ולבקשות הלקוח והוא יוצר באופן טבעי קשר הדוק בין נותן השרות למקבל השרות. כמו כן, המעבר ל- Azure מחייב הטמעה ותמיכה רצופה. המעבר מענן לענן הוא מורכב ותובעני ועל כן לקוחות אשר בחרו בספק ענן לא יעברו לספק אחר במהרה.
2

רווחיות

ניתן להתחייב למשך תקופה של עד 3 שנים מראש ולקבל עד 70% הנחה ללקוח הסופי, בתשלום שנתי או חודשי ובכך להוזיל עליות ולשמור על מרווח גבוה. כמו כן שותפי Gold של מיקרוסופט מקבלים החזרי "ריבייטים" על עסקאות Azure ונהנים מתמריצים נוספים במהלך השנה המקנים להם רווחיות גבוהה.
3

שרות ותמיכה

אבנט תקשורת מעסיקה מומחים טכנולוגיים והנדסיים, מומחי התמיכה לכל תחומי הפעילות שבהם היא מתמחה. הם מסייעים למשווקים לבנות את הפתרון האיכותי והמתקדם ביותר עבור לקוחותיהם, משלב האפיון ועד שלב היישום - ותוך התאמה מדויקת לצרכיהם. המשווקים אף מוזמנים לכנסי הדרכה והעשרה שמכשירים אותם לשווק טכנולוגיות ופתרונות חדשניים ולהתמודד עם האתגרים החדשים של השוק. מומחי אבנט תקשורת מקיימים קשרים מקצועיים עמוקים עם בכירי הטכנולוגיה של החברות הגלובאליות המיוצגות על ידה – והידע והמידע העדכניים שהם צוברים עומד לרשות המשווקים.
ABnet Communication
ABnet Communication

היתרונות הגלומים בעבודה עם אבנט תקשורת

אבנט תקשורת היא שותפת זהב של מיקרוסופט, שהיא ההסמכה הגבוהה ביותר שניתנת על ידי החברה ומייצגת מומחיות ומיומנות מוכחים וגבוהים מסוגם והתמחות בתחום טכנולוגיה או שירות. שותפי הזהב מוכרים כמי שמציעים פתרונות עסקיים חדשניים והם נמנים עם קבוצה נבחרת של 1% של שותפיה המובילים של מיקרוסופט ברחבי העולם.

תהליך ההסמכה של מיקרוסופט הוא קפדני ולאחריה מבצעת מיקרוסופט ביקורת שוטפת שמבטיחה כי השותפים שומרים על הרמה הגבוהה של מיומנות, מקצועיות וידע שמתחייבים על פי ההסמכה.

אבנט תקשורת כשותפת זהב של מיקרוסופט תסייע לך להפוך את שירותי Azure של מיקרוסופט לכסף.  

Azure - הענן המאובטח ביותר בעולם

ואכן, הגיע הזמן להפוך את המידע הזה לכסף

אם קראת עד סוף דף זה, סימן שאת אתה רציני בכוונתך להעביר את לקוחותיך לענן.

זאת, בתקווה שקיבלת סקירה כללית יפה על כמה מהתכונות הטובות ביותר שיש למערכת Azure של מיקרוסופט להציע. כאמור, Azureממשיכה לצמוח במהירות ומוסיפה תמיכה בפיצ'רים, אפליקציות ופלטפורמות טכנולוגיות שונות, כמעט על בסיס שבועי.

אז אם אתה מתכוון לטוס לענן, Azure בהחלט צריכה להיות חלק מהתמונה!

יותר מ95% מחברות Fortune 500 בחרו ב-Azure

חברת אבנט תקשורת נוסדה בשנת 1997. היא חברת אחות באשכול המונה כ 50 חברות בקבוצת ה-IT הגדולה בישראל, רד-בינת, שלה למעלה מ-5,500 עובדים ומחזור מכירותיה כ 1.7 מיליארד דולר בשנה. אבנט מתמחה בהפצת פתרונות ענן, רישוי, אחסון , גיבוי ואבטחת מידע בשוק ה-SME באמצעות מערכת הפצה ארצית הכוללת בין היתר משווקים מורשים וחברות אינטגרציה.

בתחילת 2015 השיקה החברה לראשונה בישראל , רצפת מסחר אוטומטית  פורצת דרך לרכש וניהול שירותי ענן מקצה לקצה כדוגמת IaaS, PaaS ו-SaaS של ספקי הענן הציבוריים המובילים בעולם. באבנט שירותי ייעוץ טכנולוגי, תמיכה ויכולות אינטגרציה הניתנים על ידי צוות מומחים וארכיטקטי ענן לכלל משווקינו וללקוחותיהם.

נא למלא שם איש קשר
נא למלא מספר טלפון ליצירת קשר
נא למלא כתובת דוא"ל תקינה
נא למלא שם חברה
Invalid Input