שינויים במודל רישוי הענן של מיקרוסופט

כחלק ממהפכת הענן המתרחשת בעולם התוכנה בשנים האחרונות , גם חברת מיקרוסופט הבינה כי יש צורך בשינויים משמעותיים בתהליכי הרישוי והמודלים העסקיים אותם היא מציעה, כדי שיהיו מותאמים למעבר למכירת שירותי ענן בשכירות חודשית לצד המודלים הקיימים של רכישת מוצרים 'מלאים'  או בהתחייבות קשיחה מראש, כפי שהיה נהוג עד היום.  מיקרוסופט מעדכנת את התכניות  באופן שוטף ומתאימה אותן למודל של pay as you use. שלם רק על מה שאתה משתמש, ללא התחייבות, כפי שצורכים שירות רבים אחרים במגוון עולמות תוכן (כגון שירותי אינטרנט, טלפון, רכב ועוד).


בעקבות שינויים אלו, עובר עולם הפצת התוכנה של מיקרוסופט ושל חברות תוכנה אחרות מהפך משמעותי בעולם. המפיץ היום כבר לא משמש רק כמי שמספק ללקוחות  את המוצרים באמצעות ערוץ המשווקים, ומתפעל את תהליך האספקה ברמה הלוגיסטית בלבד. מפיצי התוכנה היום הופכים להיות ספקי שירותי ענן מקצה לקצה ומספקים עבור ערוץ המשווקים שלהם את כל השירותים הנדרשים כדי להפוך לנותני שירות בענן – כולל הדרכות, תמיכה, רישוי, שיווק ועוד. כתוצאה מכך "שווי הלקוח" למפיץ יכול לעלות פלאים – ומערכת היחסים בינו לבין הלקוח הסופי  מתחזקת ביותר.

חברת אבנט, מקבוצת רד בינת , היא אחת השותפות  המובילות של מיקרוסופט בישראל ומובילה את מהפך הענן בעולם ההפצה. היא נבחרה באופן רשמי ע"י מיקרוסופט כ CSP – Cloud Solution Provider Indirect (מודל רכישה לשירותי ענן דרך ערוץ משווקים). כיום אבנט הינה המפיץ היחיד בישראל שהוסמך ע"י מיקרוסופט למכור במודל מהפכני זה, המאפשר למשווקים וללקוחות ליהנות בצורה מלאה מחוויית הענן ע"י שירותים כגון:

  • חיוב חודשי גמיש וניתן לשינויים
  • הקמה של השירותים מיידית (אין צורך לחכות)
  • רווחיות גבוהה משמעותית
  • עבודה מול מפיץ מקומי ולא ישירות מול מיקרוסופט
  • תמיכה מלאה בעברית 24*7

 

בנוסף למתן פתרון לשירותי הענן הציבורי של מיקרוסופט, אבנט מספקת ללקוחותיה פתרון עסקי לרכישת שירותי אירוח וענן פרטי באמצעות הסכם SPLA (Service Provider License Agreement  המבוסס על השכרה במודל חודשי בהתאם לשימוש בפועל, ללא התחייבות לטווח רחוק. בכך ממשיכה חברת אבנט את המגמה לחתור לפשטות ויעילות עם מקסימום רווחים ומינימום עלויות למשווקיה ו"תופרת" את הפיתרון העסקי לענן על כל צדדיו. “
מעוניינים לדעת יותר? הקליקו

להלן טבלת השוואה למודלים של רכישה בענן במיקרוסופט

 

ON LINE מכירה ישירה באמצעות אתר הבית של היצרן (Direct)OPENCSPSPLA
ערוץ מכירה

מיקרוסופט ישיר

הפצה

הפצה

הפצה

מוצרים

office 365 Azure , crm , EMS,  power BI, visio, project

office 365 Azure , crm , EMS, Office for power BI, visio, project

office 365 Azure , crm , EMS+ Office for power BI, visio, project

מודל לרכישת שירותי אירוח מקומיים (Hosting ) . כחלק מפתרון כולל בענן. לא מיועד לרכישה של שירותי הענן הציבורי של מיקרוסופט

מודל חיוב

שנתי/ חודשי

שנתי

חודשי

חודשי

;זמינות שירות

  מיידי

לפחות 24 שעות

  מיידי

מיידי (לאחר פתיחת הסכם ראשוני המוצרים פתוחים ללא הגבלה- חובת הדיווח על השותף)

טריטוריית מכירה

גלובאלי

ישראל

גלובאלי * (כל עוד החשבון נפתח בדאבלין, ומשמש את כל המשתמשים בעולם וחברת האם יושבת בישראל)

גלובאלי

רווחיות למשווק

ללא – לקוח רוכש ישירות ממיקרוסופט

10-12%

עד 20%

 

לפרטים נוספים אחד מיועצי הרישוי שלנו ישמחו לסייע לך.
במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
או בטלפון 03-7658686