אבנט תקשורת ו- Sophos קיימו כנס אבטחת מידע בסימן חדשנות

חברת אבנט תקשורת וחברת Sophos, מובילה גלובלית באבטחת נקודות קצה ורשת, קיימו לראשונה כנס אבטחת מידע. בכנס, שהתקיים בסימן חדשנות בתחום, השתתפו עשרות לקוחות ושותפים של החברה מרחבי הארץ – סמנכ"לי מערכות מידע, מנהלי אבטחת מידע, מנהלי תשתיות וצוותים טכניים.

אבנט מפיצה את פתרונות אבטחת המידע של Sophos בישראל. שתי החברות חתמו על הסכם שיתוף פעולה לפני מספר חודשים, והפעילות החלה לצבור תאוצה לאחרונה עם התרחבות הצוות הישראלי ועם הצטרפותם של שותפים ולקוחות חדשים.

אריה דנון, מנהל מחלקת אבטחת המידע באבנט, פתח את הכנס עם הצגת Sophos ובכיריה, אשר הגיעו לישראל לביקור במיוחד עבור אירוע זה, טפאן גוהל, מנהל אזור המזרח התיכון ב- Sophos וקיור שה, האחראי בתחום הפריסייל הטכני באזור. גוהל ושה קיימו הרצאות מקצועיות הכוללות סקירה נרחבת אודות חזון החברה, חדשנות הפתרונות ויתרונות השותפות עם Sophos.

הכנס עסק בין היתר ביכולות החדשניות של למידה העמוקה ((Deep Machine Learning שמוטמעות בפתרונות Sophos המתקדמים נגד כופרות ונגד תוכנות המנצלות פגיעויות, ובאבטחה הסינכרונית שמציעה Sophos, כחלוצה העולמית בתחום.

"איומי סייבר מתפתחים ומשתנים ללא הרף" אמר דנון במהלך הכנס, "ולכן אין ספק כי פתרונות מסורתיים לאבטחת המידע כבר אינם מספקים. יש צורך בקפיצת מדרגה ביכולת החיזוי על מנת לזהות התקפות חדשות, שעוד טרם נראו, ולחסום את כניסתן לארגון. Sophos מספקת דרישה זאת ומאפשרת לארגונים להיות מוכנים לכל תרחיש בקצב מהיר יותר מהתוקפים – וכל זאת בפשטות וביעילות, תוך השגת שיעורי הזיהוי (detection rates) הגבוהים ביותר ושיעורי תוצאה חיובית שגויה (false positive) הנמוכים ביותר בשוק".