הצטרפות

אבנט תקשורת מעצימה משווקים ומובילה אותם להצלחה בשוק המחשוב והענן הצומח של ישראל

אבנט תקשורת מתמחה מזה למעלה מ-20 שנה בבניית מערכי הפצה ושיווק למותגי המחשוב והענן המובילים בעולם. החברה בנתה במהלך השנים מעטפת רחבה של ידע, שירותים ומשאבים אחרים שמעצימים את המשווקים ומספקים להם כלים להצלחה בשוקי הטכנולוגיה התחרותיים.

אבנט רואה במשווקים כשותפים אסטרטגיים, היא קשובה לצרכיהם ולבעיותיהם ומחויבת כל העת להצלחתם.

Image

בין היתרונות שמציעה אבנט למשווקים:

שיווק מותגים גלובאליים מובילים

במהלך 20 השנים האחרונות הצליחה אבנט להפך מותגים בינלאומיים לסיפורי ההצלחה של השוק הישראלי בכל תחומי התמחותה. מעמדם של המותגים הללו משפר את סיכויי ההצלחה של כל משווק שנהנה מהמוניטין שלהם והניסיון החיובי שחוו אלפי עסקים שנותנים בהם אמון ומעוניינים להמשיך ולרכוש אותם. יתירה מכך, מגוון תחומי ההתמחות של אבנט – תקשורת, גיבוי, אחסון, אבטחת מידע, תוכנות עסקיות ועוד - מבטיח כי המשווקים יוכלו למצוא תחת קורת גג אחת פתרונות לכל הצרכים הטכנולוגיים והעסקיים של לקוחותיהם – תוך ניהול קל ויעיל יותר של עסקיהם בכתובת אחת.

ידע טכנולוגי והנדסי

אבנט מעסיקה מומחים טכנולוגיים והנדסיים, מומחי Presale בכל תחומי הפעילות שבהם היא מתמחה. הם מסייעים למשווקים לבנות את הפתרון האיכותי והמתקדם ביותר עבור לקוחותיהם, משלב האפיון ועד שלב היישום - ותוך התאמה מדויקת לצרכיהם.

המשווקים אף מוזמנים לכנסי הדרכה והעשרה שמכשירים אותם לשווק טכנולוגיות ופתרונות חדשניים ולהתמודד עם האתגרים החדשים של השוק.   

מומחי אבנט מקיימים קשרים מקצועיים עמוקים עם בכירי הטכנולוגיה של החברות הגלובאליות המיוצגות על ידה – והידע והמידע העדכניים שהם צוברים עומד לרשות המשווקים.   

ולבסוף, בעת הצורך עומד לרשות המשווקים מוקד התמיכה והשירות של אבנט שמסוגל לסייע בפתרון של כל סוגיה טכנית שעמה הם מתמודדים.  

זירת מסחר אוטומטית לשירותי ענן

אבנט הקימה בהשקעה של מיליוני דולרים את ABnet Automated Market Place, זירת מסחר אוטומטית לשירותי ענן, המתקדמת מסוגה בישראל. היא מאפשרת למשווק למכור ללקוחותיו שירותי ענן של המותגים הבינלאומיים באופן עצמאי, מהיר ויעיל. הפלטפורמה מציעה תהליך אוטומטי לחלוטין של רכישת שירותים, הגדרות תצורה וניהול מקצה לקצה, באמצעות מספר לחיצות כפתור. הגדרת שרת ווירטואלי אורכת שניות ועד מספר דקות לתחילת העבודה של הלקוח. ניתן לשנות תוך שניות הגדרות של שירותים, תוספות והפחתות.  מערכת הניהול מאפשרת למשווק לעקוב אחר כל פעילות הלקוח דרך ממשק ידידותי, דוחות מערכת וכלי דשבורד בסנכרון מידי. זאת בשילוב ניהול החיוב, דוחות בילינג ועוד.

ליווי פיננסי

אבנט מספקת למשווקים ליווי פיננסי המסייע להם להיות יותר תחרותיים, להתמודד ולזכות במכרזים מורכבים ומאפשר להם להניע קדימה פרויקטים בהיקף כספי גדול. יכולת זו מבוססת על היציבות הפיננסית של אבנט ועל הגיבוי של חברת רד-בינת, קבוצת ה-IT הגדולה בישראל.

ידע עסקי והתמחות ברישוי

ההדרכה שמספקת אבנט למשווקים היא לא רק טכנית אלא מכוונת להצלחה עסקית. היא  מבוססת על המומחיות של אבנט במודלים מורכבים של רישוי, סוגי מנויים, השימוש הנכון בפורטלים וכלי ניהול חשבונות לקוח, עבור כל אחד מהמותגים הבינלאומיים המופצים על ידי החברה.

אספקה מהירה

אבנט מקפידה על רמה גבוהה של מלאי של מוצרי חומרה ותוכנות ברישוי על מנת שהמשווקים יוכלו לספק במהירות את הפתרונות שבחרו, ללא כל עיכובים ויוכלו ליהנות מיידית מהיתרונות העסקיים שטמונים בהם. אבנט מתאימה את קצב האספקה לקצב העסקים הדיגיטליים לתועלת המשווקים ולקוחותיהם.  

להצטרפות כמשווק/ת לחברת אבנט תקשורת

נא למלא פרטים
נא למלא מספר טלפון
נא למלא פרטים
נא למלא כתובת דוא"ל תקינה
נא למלא פרטים
נא למלא תיאור הפניה

חברת אבנט תקשורת נוסדה בשנת 1997. היא חברת אחות באשכול המונה כ 50 חברות בקבוצת ה-IT הגדולה בישראל, רד-בינת, שלה למעלה מ-5,500 עובדים ומחזור מכירותיה כ 1.7 מיליארד דולר בשנה. אבנט מתמחה בהפצת פתרונות ענן, רישוי, אחסון , גיבוי ואבטחת מידע בשוק ה-SME באמצעות מערכת הפצה ארצית הכוללת בין היתר משווקים מורשים וחברות אינטגרציה.

בתחילת 2015 השיקה החברה לראשונה בישראל , רצפת מסחר אוטומטית  פורצת דרך לרכש וניהול שירותי ענן מקצה לקצה כדוגמת IaaS, PaaS ו-SaaS של ספקי הענן הציבוריים המובילים בעולם. באבנט שירותי ייעוץ טכנולוגי, תמיכה ויכולות אינטגרציה הניתנים על ידי צוות מומחים וארכיטקטי ענן לכלל משווקינו וללקוחותיהם.

נא למלא שם איש קשר
נא למלא מספר טלפון ליצירת קשר
נא למלא כתובת דוא"ל תקינה
נא למלא שם חברה
Invalid Input