אבנט תקשורת
חברת ההפצה המובילה בישראל בפתרונות ענן

העוגן הטכנולוגי היציב של עסקים וארגונים במים הסוערים של הכלכלה העולמית

בעולם כה מורכב ותזזיתי אבנט תקשורת, Cloud Services Aggregator, היא עוגן של יציבות ו-hub של ידע טכנולוגי ויישומי המאפשרת למאות אלפי עסקים וארגונים ברחבי העולם לרתום את טכנולוגיות הענן המתאימות ביותר לצרכיהן ולשפר את כושר התחרות שלהם.

אבנט תקשורת מעמידה לרשות הלקוחות והמשווקים את מערכת Velaris, רצפת מסחר אוטומטית לסביבת Multi Cloud שמאפשרת רכש עצמאי של שירותי ענן של יצרנים שונים וניהול אחוד שלהם מקצה לקצה  באמצעות ממשק יחיד לרבות הניהול, התפעול, האופטימיזציה והבקרה של עננים ציבוריים שונים והנגשתם לכלל הארגון וכלל הפעילויות האדמיניסטרטיביות הכרוכות בעננים שונים.

הטרנספורמציה הדיגיטלית מעולם לא הייתה קריטית יותר והיכולות הייחודיות של אבנט תקשורת מבטיחות לעסקים וארגונים את הצלחתה המלאה

היתרונות הייחודיים של אבנט תקשורת

הופכים את הטכנולוגיה למנוף עסקי

הניסיון והידע שצברו הנהלת אבנט ועובדיה במשך למעלה מ-20 שנה מאפשרים לכל ארגון לרתום את מיטב הטכנולוגיות להשגת יעדיהם העסקיים, להיערך לאתגרי העידן הדיגיטלי בדרך היעילה והפורייה ביותר באמצעות מעטפת של שירותים נלווים.

עוצמה פיננסית ושיווקית

העוצמה הפיננסית והשיווקית של אבנט מספקת לשותפיה נתיב בטוח ויציב להצלחה עסקית ארוכת טווח. החברה ערוכה לשינויים הדרמטיים בשוק הפתרונות הטכנולוגיים ומספקת לשותפים מודלים חדשניים של עבודה המבטיחים צמיחה בתנאים המשתנים של השוק.

סל רחב של פתרונות

אבנט זכתה באמונם של המותגים הבינלאומיים המובילים בעולם הרואים בה שותף מוסיף ערך. Hub הפתרונות הרחב הוא One Stop Shop שמוביל את הטרנספורמציה הדיגיטלית של כל ארגון בנתיב מהיר, איכותי ובטוח.

אבנט מלווה את לקוחותיה בכל צעד של מסע ההתייעלות העסקית באמצעות הטכנולוגיה. חוויית הלקוח שלך מתחילה כאן


השירותים המובילים שלנו – מעצימים את העסק שלך

אחסון בענן

בעידן הכלכלה הדיגיטלית ארגונים צוברים נתונים בהיקף אדיר – לעתים פטה בייטים בחודש – שיש לאחסנם באופן נוח, נגיש ומאובטח לכל שימוש. שירותי האחסון המוצעים בעננים הציבוריים באמצעות שרתי אחסון ווירטואליים משחררים את הארגון מהרכש והתפעול של כל תחום האחסון. שירותי אחסון בענן ניתנים ליישום בשלוש תצורות שונות: בענן הציבורי, בענן הפרטי ובענן ההיברידי. אבנט תקשורת צברה ידע וניסיון עשירים בפתרונות האחסון של מיטב ספקי הענן והיא מעמידה אותם לרשות כל ארגון או משווק השואפים לבנות פתרון יעיל וכדאי התפור לצרכיהם.

גיבוי שחזור והתאוששות מאסון

הנתונים של ארגונים הם המשאב היקר ביותר שלהם וכל איום על שלמותם הוא איום על עצם קיומם. עד לפני שנים ספורות רוב העסקים והארגונים בעולם ביצעו בעצמם פעולות גיבוי באמצעות התקני חומרה ייעודיים (טייפים) שהפעילו וניהלו בעצמם (on premise). כיום, הספקים של שירותי גיבוי ו-DR בענן מציעים גם רמת אבטחה גבוהה של נתוני הלקוח המבוססת על מערכות האבטחה שלהן המשרתות את כלל תשתית הענן שלהן. לאור אתגרי הדאטה של עסקים וארגונים מכל גודל וסוג, האיומים עליו והקריטיות שלו לתהליך העסקי, אין פלא ששירותי הגיבוי והשיקום מאסון של ספקי הענן צוברים תאוצה ואימוצם מתרחב בקצב מהיר. אבנט תקשורת מעמידה לרשות חברות ומפיצים את הידע הטכנולוגי שלה והניסיון לבניית פתרון גיבוי ו-DR המותאם בדיוק לצרכי הלקוח.

תשתיות בעולמות הענן

תשתיות ענן הכוללות כוח עיבוד, נטוורקינג ואחסון, הוכיחו את עצמן בעשורים האחרונים כמנוע רב עוצמה להתייעלות עסקית ותפעולית, המאפשרות לכל ארגון להתמקד בלבה העסקית, להאיץ את החדשנות ולפרוץ קדימה. בעבר ארגונים התבססו על דאטה סנטרים מקומיים בבעלותם ובניהולם אך גילו עם השנים את היתרונות הגלומים בארכיטקטורת ענן המציעה חיסכון בעלויות, יעילות וגמישות ברכיבי הענן המגוונים: תוכנה, אפליקציות ותשתיות. אבנט תקשורת צברה ידע ומומחיות בבניית פתרונות ענן מורכבים לארגונים מכל גודל וסוג והיא עומדת לשירותה של כל חברה ברחבי העולם שרוצה להגר לעולם הענן או לשדרג את פתרונותיה בסביבה עתירת הזדמנויות ואפשרויות זו.

כלים יצרניים לעסק

אחד מהנתיבים המהירים, הכדאיים והנוחים ביותר למעבר לענן היא חבילת כלי פרודוקטיביות ושיתוף פעולה (Collaboration) המוצעים כיום בשוק. הבולטת בהם הוא חבילת שירותי הענן Office 365 לעסקים (בשמה הרשמי: Office 365 Business או Office 365 Business Premium). היא תוכננה ונולדה בהתאמה מדויקת לצרכים של עסקים קטנים ובינוניים וכן ארגונים גדולים שמתחבטים בסוגיית המעבר לענן אך טרם עשו את הצעד החיוני המתבקש. החבילה משלבת את הטוב שבני העולמות: מחד, המשך השימוש ביישומים המשרדיים המוכרים לכל אחד ומאידך, כניסה קלה ומהירה לעידן הענן על שלל יתרונותיו הכלכליים והתפעוליים, לרבות שיתוף מידע בין עובדים בזמן אמת, אבטחה משופרת וחיסכון אדיר בעלויות.

Velaris – רצפת מסחר אוטומטית לרכש, ניהול ואופטימיזציה של עננים ציבוריים של ספקים בינלאומיים שונים

המעבר של ארגונים ועסקים ברחבי העולם לעולם הענן ולסביבות Multi Cloud הוליד אתגר כביר: איך לנהל מספר עננים ציבוריים של ספקים בינלאומיים שונים, איך לתפעל אותם ביעילות, לחסוך כספים ולהימנע מתסבוכת תפעולית ואדמיניסטרטיבית? כל ענן ציבורי – של AWS, Google Cloud, Microsoft Azure – מתנהל כ'ממלכה' נפרדת, בעלת חוקים ושפה משלה, שמות משתמש וסיסמאות נפרדים. כדי להתמודד עם האתגר, פיתחה אבנט תקשורת את מערכת Velaris, שהיא רצפת מסחר אוטומטית מתקדמת מסוגה לניהול עננים המבוססת על ניסיון רב שנים בתחום הרכש והניהול שירותי ענן.

שירותים מקצועיים

אבנט מעסיקה מומחים טכנולוגיים והנדסיים, מומחי Presale בכל תחומי הפעילות שבהם היא מתמחה. הם מסייעים למשווקים לבנות את הפתרון האיכותי והמתקדם ביותר עבור לקוחותיהם, משלב האפיון ועד שלב היישום – ותוך התאמה מדויקת לצרכיהם.המשווקים מוזמנים לכנסי הדרכה והעשרה שמכשירים אותם לשווק טכנולוגיות ופתרונות חדשניים ולהתמודד עם האתגרים החדשים בשוק מומחי אבנט מקיימים קשרים מקצועיים עמוקים עם בכירי הטכנולוגיה של החברות הגלובאליות המיוצגות על ידה – והידע והמידע העדכניים שהם צוברים עומד לרשות המשווקים. ולבסוף, בעת הצורך עומד לרשות המשווקים מוקד התמיכה והשירות של אבנט שמסוגל לסייע בפתרון של כל סוגיה טכנית שעמה הם מתמודדים.