אבנט תקשורת
חברת ההפצה הגדולה בישראל של פתרונות ענן

העוגן הטכנולוגי היציב של עסקים וארגונים במים הסוערים של הכלכלה העולמית

הכלכלה העולמית עוברת טלטלות בלתי פוסקות ומחריפות. חברות מתמודדות כל העת עם שיבוש השווקים שבהן הן פועלות וחייבות לעתים לשנות מן היסוד ובמהירות דרכי פעולה שהניבו להן הצלחות במשך עשרות שנים. מלחמות, מגיפות, אינפלציה ומשברים נוספים מעצימים את אתגרי השרידות וההצלחה בתנאי אי וודאות קיצוניים.

טכנולוגיה מובילה

בעולם כה מורכב ותזזיתי אבנט תקשורת, Cloud Services Aggregator, היא עוגן של יציבות ו-hub של ידע טכנולוגי ויישומי המאפשרים למאות אלפי עסקים וארגונים ברחבי העולם לרתום את טכנולוגיות הענן המתאימות ביותר לצרכיהן ולשפר את כושר התחרות שלהן.

פתרונות, ידע ומומחיות

הידע של מומחי החברה מפיק את הערך המוסף הגבוה ביותר משילוב הפתרונות המוצע ומחולל מהפכה במעמדם של לקוחות בשוק.

מותגי הענן המובילים בעולם נותנים את אמונם ביכולות של אבנט תקשורת ובראשן AWS, Microsoft, Hitachi Vantara, VMware, Commvault והיא העצימה את נוכחותם והצלחתם בשווקים רבים.

הצוות שלנו

הצוות הניהולי של אבנט תקשורת כולל מומחים בעלי ניסיון של עשרות שנים בבניית אקו-סיסטם של חדשנות טכנולוגית עבור המגזר העסקי.

הפתרונות הייחודיים שמעצימים את העסק שלך

אבנט תקשורת מעצימה את היכולות של למעלה מ-3,500 משווקים ומאפשרת להם כניסה חלקה, מהירה ונטולת סיכונים לעולם שירותי הענן. לצורך כך בנתה אבנט את מחלקת ה-Professional Services – נבחרת עלית של מקצועני מחשוב וענן בעלי הסמכות גבוהות המסוגלים לתת מענה כולל למכירת הפתרונות ללקוחות: החל משלב היעוץ הראשוני – דרך אפיון – וכלה בהטמעה והתקנה.

אסטרטגיית הצלחה לכל משווק

מקצועני המחשוב והענן של אבנט מספקים למשווקים וללקוחותיהם שירות מקצועי והנדסי שמעצימים אותם. שירותי המומחה של אבנט פותחים את הדלת לעולם הענן עבור משווקים שאין להם יכולות הנדסיות בתוך הבית. כמו כן הם מספקים למשווקים בעלי יכולות מוגבלות בבית גמישות ויכולת לבצע פרויקטים נוספים ועל ידי כך להרחיב את פעילותם העסקית.

Velaris – רצפת מסחר אוטומטית לרכש, ניהול ואופטימיזציה של עננים ציבוריים של ספקים בינלאומיים שונים

ניתן להתאים את המערכת למגוון רחב של משתמשים: החל ממשתמשי קצה ועד למשווקים ומפיצים הנהנים ממגוון הטבות והתאמות.

Velaris מאפשרת ניהול מקצה לקצה באמצעות ממשק אחד, לרבות ניהול, תפעול, ייעול ובקרה של עננים ציבוריים שונים והנגשתם לכל הארגון ולכל הפעילויות האדמיניסטרטיביות הכרוכות עננים שונים.
לחץ להצטרפות לרצפת המסחר החדשה!