שירות ותמיכה

שירותי תמיכה במודל "Cloud Solution Provider - 2 Tier"

אבנט תקשורת הינה חברת ההפצה המובילה בישראל בתחום המחשוב העסקי. מודל ההפצה של אבנט בשוק המקומי, מבוסס על מערך הפצה המונה מאות משווקים ברחבי הארץ אשר מספקים ללקוחותיהם פתרונות אחסון, גיבוי, אבטחת מידע ותוכנות עסקיות של מיטב היצרנים בעולם.

כמשווקים של אבנט, אתם מצטרפים לנבחרת אנושית איכותית, משתייכים למערך הפצה מיומן העומד בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, ונהנים משפע יתרונות והטבות.

עבורנו, המשווקים הם החוליה הקריטית בהצלחת הפתרונות שאנו מפיצים במגזר הארגוני והעסקי.אנו מאמינים ביחסים ארוכי טווח עם משווקינו ורואים בכם שותפים מקצועיים ועסקיים שלנו. 

אנו מקשיבים לכם, לומדים את הצרכים שלכם, ומשקיעים רבות בכדי לתת לכם את מה שאתם צריכים על מנת לספק את השירות הטוב ביותר ללקוחותיכם. ובד בבד גם לצמוח ולהתקדם מבחינה עסקית בעצמכם ולהשיג את היעדים הנוכחיים והעתידיים שלכם. 

תמיכה תשתיתית בנושא שרתים וירטואליים

תמיכה תשתיתית בנושא שרתים וירטואליים (ABnet IaaS)

074-7300085 פנה במייל

לתמיכה טכנית במוצר Office 365

Office 365

לפתיחת קריאות ישירות מול מיקרוסופט 24x7

לפתיחת כרטיס תקלה דרך מחלקת התמיכה של חברת אבנט בשעות הפעילות בלבד 09:00-17:00

מלאו את הטופס

ABnet MarketPlace

ABnet MarketPlace

לתמיכה ושאלות בנושא

פנה במייל

חברת אבנט תקשורת נוסדה בשנת 1997. היא חברת אחות באשכול המונה כ 50 חברות בקבוצת ה-IT הגדולה בישראל, רד-בינת, שלה למעלה מ-5,500 עובדים ומחזור מכירותיה כ 1.7 מיליארד דולר בשנה. אבנט מתמחה בהפצת פתרונות ענן, רישוי, אחסון , גיבוי ואבטחת מידע בשוק ה-SME באמצעות מערכת הפצה ארצית הכוללת בין היתר משווקים מורשים וחברות אינטגרציה.

בתחילת 2015 השיקה החברה לראשונה בישראל , רצפת מסחר אוטומטית  פורצת דרך לרכש וניהול שירותי ענן מקצה לקצה כדוגמת IaaS, PaaS ו-SaaS של ספקי הענן הציבוריים המובילים בעולם. באבנט שירותי ייעוץ טכנולוגי, תמיכה ויכולות אינטגרציה הניתנים על ידי צוות מומחים וארכיטקטי ענן לכלל משווקינו וללקוחותיהם.

נא למלא שם איש קשר
נא למלא מספר טלפון ליצירת קשר
נא למלא כתובת דוא"ל תקינה
נא למלא שם חברה
Invalid Input