שירות ותמיכה

שירותי תמיכה במודל "Cloud Solution Provider - 2 Tier"

אבנט תקשורת הינה חברת ההפצה המובילה בישראל בתחום המחשוב העסקי. מודל ההפצה של אבנט בשוק המקומי, מבוסס על מערך הפצה המונה מאות משווקים ברחבי הארץ אשר מספקים ללקוחותיהם פתרונות אחסון, גיבוי, אבטחת מידע ותוכנות עסקיות של מיטב היצרנים בעולם.

כמשווקים של אבנט, אתם מצטרפים לנבחרת אנושית איכותית, משתייכים למערך הפצה מיומן העומד בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, ונהנים משפע יתרונות והטבות.

עבורנו, המשווקים הם החוליה הקריטית בהצלחת הפתרונות שאנו מפיצים במגזר הארגוני והעסקי.אנו מאמינים ביחסים ארוכי טווח עם משווקינו ורואים בכם שותפים מקצועיים ועסקיים שלנו. 

אנו מקשיבים לכם, לומדים את הצרכים שלכם, ומשקיעים רבות בכדי לתת לכם את מה שאתם צריכים על מנת לספק את השירות הטוב ביותר ללקוחותיכם. ובד בבד גם לצמוח ולהתקדם מבחינה עסקית בעצמכם ולהשיג את היעדים הנוכחיים והעתידיים שלכם. 

תמיכה תשתיתית בנושא שרתים וירטואליים

תמיכה תשתיתית בנושא שרתים וירטואליים (ABnet IaaS)

074-7300085 פנה במייל

לתמיכה טכנית במוצר Office 365

Office 365

לפתיחת קריאות ישירות מול מיקרוסופט 24x7

לפתיחת כרטיס תקלה דרך מחלקת התמיכה של חברת אבנט בשעות הפעילות בלבד 09:00-17:00

מלאו את הטופס

ABnet MarketPlace

ABnet MarketPlace

לתמיכה ושאלות בנושא

פנה במייל

חברת אבנט פעילה בישראל למעלה משני עשורים. היא חברת אחות באשכול המונה 60 חברות בקבוצת ה-IT הגדולה בישראל, חברת רד-בינת, שלה למעלה מ-5,500 עובדים ומחזור מכירותיה עולה על 1.8 מיליארד דולר בשנה. אבנט מתמחה בהפצת פתרונותיה (מוצרים ושירותים) בשוק ה-SME במערכי הפצה ייעודיים למשווקים מורשים ולחברות אינטגרציה.

נא למלא שם איש קשר
נא למלא מספר טלפון ליצירת קשר
נא למלא כתובת דוא"ל תקינה
נא למלא שם חברה
Invalid Input